Výsledky VI. ročníku - 2010
pořadí | cpt | body | hroch | c. bod | celk ran | prům ran | |
Buchert | 2 | 14 | 489 | 27 | 516 | 1131 | 113,1 |
Kotek | 14 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | |
Kryšpín | 3 | 20 | 460 | 53 | 513 | 1734 | 115,6 |
Popelka | 4 | 15 | 385 | 79 | 434 | 1431 | 119,25 |
Procházka | 8 | 5 | 85 | 9 | 94 | 468 | 117 |
Žamboch R. | 1 | 22 | 485 | 55 | 540 | 1857 | 116,063 |
Galovičová | 7 | 4 | 100 | 3 | 103 | 496 | 124 |
Adlová | 6 | 9 | 175 | 175 | 1098 | 122 | |
Baroch | 10 | 2 | 45 | 45 | 249 | 124,5 | |
Hlaváček | 5 | 8 | 185 | 7 | 192 | 876 | 125,143 |
Žamboch J. | 9 | 2 | 70 | 2 | 72 | 275 | 137,5 |
Vágner | 11 | 1 | 40 | 40 | 132 | 132 | |
Řezáč | 12 až 13 | 2 | 10 | 10 | 270 | 135 | |
Řezáčová | 12 až 13 | 2 | 10 | 10 | 270 | 135 |
1. Žamboch memorial Štvanice (11.2.010) na rány: 1. Kryšpín, 2. Buchert, 3. Popelka, 4. Procházka, 5. Žamboch R.(oslavenec, pořadatel)
2. Spyglass hills na plátně (18. 2. 010) na rány: 1. Žamboch R., 2. Buchert, 3. Kryšpín
3. Molitorov (25. 3. 010) na jamky: 1. Buchert, 2. Žamboch R., 3. Kryšpín
4. Kotlina Terezín (31. 3. 010) stbf: 1. Žamboch R., 2. Popelka, 3. Galovičová¨
5. Benátky (22.4.010) stbf: 1. Žamboch R., 2. Kryšpín, 3. Adlová
6. Luby (26.4.010) rány: 1. Kryšpín, 2. Žamboch R., 3. Popelka
7. Masters 010 Západní Čechy (25.- 27.4.010) 1. Buchert, 2.-3. Popelka a Žamboch R., 4. Kryšpín, 5. Baroch, 6. Procházka, 7. Adlová
8. Masters den I - Karlovy Vary (25.4.010) stbf: 1. Popelka, 2-3. Baroch a Žamboch R., 4.-5. Adlová a Kryšpín, 6. Procházka, 7. Buchert
9. Masters den II - Františkovy Lázně (26.4.010) jamky: 1. Buchert, 2. Kryšpín, 3. Popelka, 4. Žamboch R., 5. Procházka
10. Masters den III - Mariánské Lázně (27.4.010) rány: 1. Buchert, 2. Žamboch R., 3. Kryšpín, 4.-5. Popelka a Procházka, 6. Adlová
11. Štiřín (25.5.010) rány: 1. Kryšpín, 2. Popelka, 3. Žamboch R. (pouze devítka - poloviční bodové hodnocení)
12. Cínovec (11.6.010) stbf: 1. Popelka, 2. Galovičová, 3. Kryšpín, 4. Žamboch R., 5. Adlová, 6. Hlaváček
13. Terezín (15.6.010) rány: 1. Popelka, 2. Žamboch R., 3. Hlaváček, 4. Žamboch J.
14. Karlštejn (23.6.010) stbf: 1. Kryšpín, 2. Žamboch, 3. Buchert
15. Mladé Buky (1.7.010) rány: 1. Hlaváček, 2. Kryšpín, 3. Žamboch
16. Cínovec (14.7.010) stbf: 1. Žamboch, 2. Adlová, 3. Kryšpín, 4. Popelka, 5. Galovičová, 6. Baroch, 7. Hlaváček, 8. Buchert
17. Malevil (29.7.010) stbf: 1. Žamboch J., 2. Vágner, 3. Žamboch R., 4. Adlová, 5. Popelka, 6. Hlaváček, 7. Kryšpín, 8. Buchert
18. Benátky (12.8.2010) rány: 1 až 2. Buchert a Žamboch, 3. Adlová, 4. Kryšpín, 5. Řezáčová, 6. Řezáč
19. Austerlitz (8.9.10) rány: 1. Kryšpín, 2. Žamboch, 3. Popelka, 4. Hlaváček, 5. Řezáč, 6. Řezáčová
20. Poděbrady (16.9.010) jamky: 1. Buchert. 2. Hlaváček, 3. Žamboch
21. Albatross (27.9.2010) na rány s hcp vyrovnáním: 1. Kryšpín, 2. Žamboch. 3. Popelka, 4. Galovičová
22. Alfrédov (7.10.2010) texas scramble na jamky: 1. Hlaváček, Kryšpín, 2. Buchert, Žamboch
23. Kotlina Terezín (21.10.2010) na rány s hcp vyrovnáním: 1 - 2. Kryšpín a Žamboch, 3. Buchert, 4. Popelka, 5. Adlová, 6. Hlaváček
24. Kynžvart (4.11.2010) rány: 1. Buchert, 2. Procházka, 3. Adlová, 4. Popelka, 5. Kryšpín