Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kryšpín králem plátna

31. 12. 2008

Závěrečný turnaj roku se tentokrát odehrál na plátně simulátoru ve Strančicích. Kryšpín potvrdil svou adaptabilnost na hru v uzavřeném prostoru a stejně jako při úvodním turnaji zvítězil, když jako jediný dokázal míček dopravit i do jamky. Jeho zálabácké údery počítač často nedokázal zachytit, což JK využil k nápravě chyb a zaslouženě vyhrál. Žamboch klidnou hrou bez extrémních výkyvů dosáhl pěkného druhého místa (žádná z hraných jamek nebyla přes jím obávanou vodu), Buchert se jen těžko vyrovnával se složitým patováním v podání simulátoru a když začal experimentovat s odpalem putterem bylo jasné, že své obvyklé vysoké ambice pověsil na silvestrovský hřebík. Procházka se zřetelně vyčerpal organizací dne, a když se mu náhodou podařilo se předklonit k umístění míčku na týčko, padal do ran už se značným vysílením. Zvítězil tak především nad sebou samým. Konkrétní výsledky se bohužel nepodařilo z počítače vytáhnout, tak lze o posledním turnaji roku referovat pouze v ústním podání: tedy ve smyslu, co si kdo ten den dokázal zapamatovat.


Dodatek: Kryšpín si samozřejmě po pokračujících oslavách svých už několkátých padesátin nepamatuje, ani to, že jsme nebyli ve Stránčicích, ale na zámku Berchtold v Kunicích, ani to, že zdaleka nebyl sám, kdo dopravil míček do jamky (možná i o smylu slova adaptabilnost bychom mohli vést polemiky). Navíc vyhrál s výsledkem 45 ran nad par na 14. jamce po pěti hodinách hry jen proto, že neinformoval své spoluhráče ve flajtu, že se má patovat na jamku, která je namalovaná na koberci před plátnem, což se dozvěděl, když potají zákeřně studoval manuál, zatímco my ostatní jsme byli přesvědčeni, že jako vždy zkoumá nápojový lístek. Mimochodem - zde jsou metry našich nejdelších odpalů: Buchert 221 m, Kryšpín 183 m, Žamboch 179 m, Procházka 141 m . Procházkovy výkony byly nejvíce poznamenány obavami z naší avizované návštěvy u jeho rodinného silvestrovského krbu v nedalekých Světicích (což se nakonec povedlo ke vší spokojenost, jak dokazují i níže uveřejněné fotodůkazy). Jak ovšem nakonec na Silvestra dopadl sám Luboš, to nevíme. O něm agentury dosud nevydaly žádnou zprávu.
Protože jsem však bohužel viděl na Nový rok v ČT film Václav, mohu poznamenat, že náš silvestrovský turnaj nebyl tím nejhorším zážitkem letošních svátků.

Nejhorší jsou ti, co se nedokáží pod svůj útočný text ani podepsat. Ale když neumí číst manuál nebo si zapamatovat zkušenosti z poslední hry na plátně, tak je to těžké. Pak chápu i vztah k Václavovi (sb) 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Třikrát bez autora, ale vše o Kryšpínovi

(Bobby Vijay, 14. 1. 2009 12:31)

Tak tu po fanklubu Luboše Procházky máme i příspěvky široké rodiny Hujerovic. Nechtělo by to založit novou rubriku? I pro Kojčice u Pejřimova?

Poděkování

(Rodiče JK, 10. 1. 2009 15:58)

Moc děkujeme za potvrzení, jak se nám úspěšně podařilo vychovyt našeho syna. Byla to sic fuška,
ale výsledky jsou i na Internetu.
Děkujeme a zdravíme z HK - ČR - EU

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA